portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » aranżacja łazienki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

aranżacja łazienki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 17:44    Temat postu: aranżacja łazienki

Niedawno oglądałam w telewizji projekty katamaranów dla bogaczy. W każdej kei łazienka, akumulatory z dream-linera, technologia z kosmosu. Sporo nowoczesnych materiałów i kompozytów ale i tradycyjne materiały. Oglądałam bez głosu i dopiero na koniec zauważyłam, że tak wspaniałe jachty produkuje się w Polsce w Gdańsku. Ponieważ jestem na etapie łazienki, skupiłam się na tym jakie łazienki zamawiają bogacze. Okazało się że nie zawsze ograniczają się do drewna egzotycznego i kompozytowych laminatów. Są tacy co wolą tradycyjne płytki drewnopodobne wykonane w Polsce.

zdjęcie ze strony : http://www.kwadroceramika.com/pl/produkty/plytki_lazienkowe
Czy naprawdę musimy ciągle narzekać? Przecież są takie firmy którym się udaję robić karierę w Europie i na Świecie. Przecież ten producent ekskluzywnych katamaranów zaczynał od garażu. Nie dostawał takich dotacji jak Stocznia Gdańska i może właśnie dlatego osiągnął najwyższą półkę w swojej branży. Podobnie jak producent płytek którego wzornictwo jest najwyższej jakości.
sysli88 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Mar 19, 2015 14:52
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 14:15    Temat postu: Re: aranżacja łazienki

do łazienki moge polecić jakieś lampy firmy BriTop
kaska999 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 09, 2015 19:53
Posty: 769
Skąd: Wawa

PostWysłany: Śro Maj 04, 2022 15:01    Temat postu: Re: aranżacja łazienki

Samemu też można sobie zaaranżować łazienkę. Przecież to nic trudnego. W sieci można znaleźć także wiele inspiracji: https://www.forumdd.pl/jak-wybrac-lazienkowy-stojak-na-reczniki/ . To dużo ułatwia.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama