portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Sukienka w zaawanasowanej ciąży - jaki model wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Sukienka w zaawanasowanej ciąży - jaki model wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 13:24    Temat postu: Sukienka w zaawanasowanej ciąży - jaki model wybrać?

Wiadomo, że każda z nas [kobiet] chce się czuć atrakcyjnie także będąc w ciąży. O ile na początku jeszcze łatwo to osiągnąć (mały brzuszek) to z czasem staje się to coraz trudniejszym zadaniem. Szukam obecnie dla siebie jakiejś ładnej sukienki, w której będę nie tylko wyglądać w miarę ok, ale też czuć się komfortowo. Nie podobają mi się sukienki "dla kobiet w ciąży", bo te które miałam okazję widzieć wydają mi się bezkształtne. Mam tu na myśli raczej coś w stylu: https://www.bysisi.pl/23-sukienki-damskie szczególnie ten model asymetryczny z Lacosty. Szukam czegoś subtelnego, najchętniej w pastelowych kolorach, coś co będę mogla założyć także później. Wierzę, że macie takie swoje ulubione matki i że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami.
kuczniksm 
   

Początkujacy


Wiek: 54
Dołączył: Czw Paź 05, 2017 12:01
Posty: 5
Skąd: zaspa

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 12:12    Temat postu: Re: Sukienka w zaawanasowanej ciąży - jaki model wybrać?

Jeśli jesteś w ciąży i chcesz strojem ładnie wymodelować swoją sylwetkę, to jednym ze sposobów jest podkreślenie talii. Najłatwiej osiągniesz to za pomocą odpowiednich sukienek, które są na przykład marszczone w pasie lub ozdobione paskiem z kokardką, jak na jednej z powyższych stylizacji. Ostatnia stylizacja na zdjęciu składa się z białej sukienki we wzory. Pamiętaj, że w ciąży wcale nie musisz obawiać się wzorzystych tkanin.
_________________
zielone soczewki
jambala 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:22
Posty: 89
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 8:47    Temat postu: Re: Sukienka w zaawanasowanej ciąży - jaki model wybrać?

Sporo fajnych informacji znajdziecie na blogu lifestylowym Inside Your Life. Są tam różne porady typowo o modzie na przykład http://www.insideyourlife.pl/2017/05/koszula-damska-w-kilku-odsonach.html . Ale są też tematy życiowe dotyczące pasji, wakacji, wiary, czy różnych spraw dotyczących każdej z nas.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama