portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jaki będzie 2018 rok?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jaki będzie 2018 rok?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 8:05    Temat postu: Jaki będzie 2018 rok?

Mój mąż zawsze boi się zmian. Nawet telefonu nie zmienia co najmniej 10 lat. Może dlatego bardzo boi się pomysłów "dobrej zmiany". Prowadzimy małą firmę. Dochody żadne, ale musieliśmy wejść w VAT bo wymagali tego od nas odbiorcy. Teraz okazuje się że bez programu do księgowości elektronicznej, komputera i stałego dostępu do internetu nie mam szans na prowadzenie samodzielne księgowości. Coraz więcej wskazuje na to, że będzie trzeba zawiesić działalność by wszystko jakoś ogarnąć. Na razie studiujemy zmiany w ordynacji wyborczej i o Jednolitym Pliku Kontrolnym http://www.zasadyogolne.info/2017/02/jednolity-plik-kontrolny-jpk-zmiany.html . Na blogu "Zasady ogólne" jest sporo przydatnych informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Między innymi tej jak zawiesić działalność.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama