portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Gruntowe pompy ciepła
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gruntowe pompy ciepła

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Pinguu 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Kwi 12, 2019 16:42
Posty: 11
Skąd: Gdańsk-Stogi

PostWysłany: Śro Maj 08, 2019 11:58    Temat postu: Gruntowe pompy ciepła

Najlepsza firma od gruntowych pomp ciepła to https://gejzer.com/ . Bez wątpienia mają ogromne doświadczenie i są liderem na Polskim rynku grzewczym. Sprawnie wykonają projekt jak i zamontują ten innowacyjny typ ogrzewania. Jest to solidna i opłacalna inwestycja na przyszłość w Twoim domu! Sprawdź ich ofertę i zapoznaj się z pozytywnymi opiniami w sieci.
jack_sz 
   

Bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Pon Maj 20, 2019 12:19
Posty: 26
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 15:26    Temat postu: Re: Gruntowe pompy ciepła

To jest znakomite rozwiązanie, choć kosztowne- na szczęście jednorazowo, a później te koszty szybciutko się zwracają. Przy czym zarówno w przypadku pompy jak i innych urządzeń grzewczych- na opał, warto zainstalować sobie zbiornik buforowy albo zasobnik z wężownicą. Jak porównywałem na podstawie wiadomości przeczytanych na http://www.noel.pl/zbiornik-a-zasobnik-z-wezownica-porownanie-urzadzen/ zbiornik buforowy jest jednak lepszy (np. pod względem podgrzewania wody oraz trwałości). Jedno i drugie rozwiązanie przynosi jednak oszczędności i optymalizuje dostarczanie ciepła.
kowajj 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Wrz 26, 2017 11:18
Posty: 25
Skąd: gdańsk-zaspa

PostWysłany: Śro Gru 04, 2019 14:43    Temat postu: Re: Gruntowe pompy ciepła

Nie wiem, czy to to samo, ale jeśli chodzi ciepło to ja korzysta, z wymienników ciepła. Ale trzeba pamiętać o regularnych przeglądach okresowych wymienników.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama