portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Gdzie na urlop?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gdzie na urlop?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
camigat 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 12, 2019 10:33
Posty: 33
Skąd: Kąty

PostWysłany: Śro Cze 05, 2019 11:44    Temat postu: Gdzie na urlop?

Jakie miejscówki na urlop polecacie w Polsce? Wiele słyszałem o wypadzie na Mazury i Kaszuby. Można tam fajnie spędzić czas nad wodą, jeziorem, zorganizować jakiś spływ kajakowy, wybrać się na rejs jachtem antila-33, spędzić czas w otoczeniu natury. A czy polecacie jakieś fajne miejsca na południu Polski, takie gdzie jest jednak mniej ludzi, turystów i można na spokojnie odpocząć, jakieś agroturystyki lub coś w tym rodzaju?
jack_sz 
   

Bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Pon Maj 20, 2019 12:19
Posty: 26
Skąd: Kartuzy

PostWysłany: Śro Lip 10, 2019 17:55    Temat postu: Re: Gdzie na urlop?

Zazwyczaj południe Polski kojarzy się z Zakopanem. Co prawda jest to miasto turystyczne, więc ludzi nie brakuje, ale można naprawdę świetnie spędzić czas, zarówno aktywnie jak i relaksując się w plenerze albo jak kto woli w knajpkach. W Zakopanem można też stosunkowo niedrogo a przy tym bardzo wygodnie przenocować, my niedawno skorzystaliśmy z propozycji wynajęcia mieszkania znalezionego na https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ . Apartamencik świetnie wyposażony, w spokojnej okolicy a jednocześnie niedaleko od centrum miasta. Pobyt w stolicy polskich gór można oczywiście połączyć z wycieczkami do okolicznych wsi, wędrówkami po górskich szlakach itd. Tam już nie ma tłumów turystówSmile
dontards 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Mar 20, 2019 13:00
Posty: 30
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 12:22    Temat postu: Re: Gdzie na urlop?

My wybieramy się nad morze. Dobrze, że jedziemy samochodem, bo dzieciaki wymyślił, że muszą sobie wziąć jakieś zabawki konstrukcyjne i inne gadżety do zabawy coby się nie nudzić. A ja będę się głowic jak to wszystko spakować.
abceufrat 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Wrz 05, 2019 8:45
Posty: 1
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 8:46    Temat postu: Re: Gdzie na urlop?

Polecam zdecydowanie Chorwację!

________________________________________________________________

https://www.fintecnic.pl/
fionka34 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:21
Posty: 309
Skąd: stąd

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 22:27    Temat postu: Re: Gdzie na urlop?

W Chorwacji byliśmy w tym roku. Potwierdzam, to przepiękne miejsce i na pewno jeszcze tam wrócimy. Można się zakochać w tych widokach Smile Na majówkę planujemy wyjazd na Mazury. Prawdopodobnie będziemy jechać busem. Znaleźliśmy świetne połączenia na stronie https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy i ceny też atrakcyjne. Dla nas to spora wygoda. Nie będziemy się musieli martwić autem, które trzeba by było zostawić w porcie. Wypożyczamy jacht i pływamy po jeziorach przez dwa tygodnie Smile Super sprawa!
dandun 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Cze 13, 2016 9:16
Posty: 34
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 13:58    Temat postu: Re: Gdzie na urlop?

Ja np. jadę do Albanii. Tak, wiem egzotyczny kierunek, ale chciałem poznać to państwo. Tak na wszelki wypadek kupiłem roaming do Albanii, aby później nie mieć kontaktu z rodziną w Polsce.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama