portal osiedli, dzielnic i miast

Kartuzy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Montblanc Explorer
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Montblanc Explorer

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 5:09    Temat postu: Montblanc Explorer

Jak oceniacie perfumy Montblanc Explorer https://perfumy.pl/product-pol-4951-Montblanc-Explorer-woda-perfumowana-100-ml.html? Mam na myśli ich trwałość. Nie mam za bardzo jak tego sprawdzić, ponieważ chciałam je kupić mężowi na zbliżające się wielkimi krokami walentynkiWink Zapach jest cudowny! Nigdy nie kupowałam perfum tej marki, a wolałabym nie trafić na nietrwały zapach Wink
Oliwier81 
   

Stały bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Pią Mar 22, 2019 22:36
Posty: 82
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Maj 20, 2020 22:46    Temat postu: Re: Montblanc Explorer

Trwałe będą na pewno- jak to markowe perfumy, ale pamiętaj że nie tylko to się liczy. Również nie renoma marki i cena świadcząca o prestiżu. Jeśli chcesz poznać więcej sugestii na temat tego jak kompozycję zapachową odpowiednio dopasować do osobowości a także danej pory roku czy okazji jest taki blog Perfumy Agnieszki , tworzony przez znawczynię i pasjonatkę. Znajdziecie tu ciekawe porady a także liczne recenzję produktów.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama